Líbí se ti na tomto blogu?

Listopad 2008

Ordinace v růžové zahradě 2 – 66. díl – Raději se nevracej!

16. listopadu 2008 v 13:33

Dalibor se snaží vzpamatovat z toho, že viděl Sylvu v náruči vlastního syna. Setkání s viníky je nevyhnutelné.

videa avrilky

15. listopadu 2008 v 20:50Hot-avril

15. listopadu 2008 v 20:50


***realita******

7. listopadu 2008 v 17:30
Kdo mě pomlouvá, aby mě zlehčil, tomu se směji. Kdo mě pomlouvá, že se na mě rozzlobil, toho lituji. Kdo mě pomlouvá, protože sám je špatný, tomu odpouštím. Kdo mě pomlouvá, a pravdu mluví, tomu děkuji.
Vy se mi směj
ete,protože jsem jiná. Já se vám směju, protože jste všichni stejní...:)
Směj se, kdy můžeš. Omlouvej se, když bys měl a nech plavat věci, které nemůžeš změnit. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. A nebuď smutný, protože život je moc krátký na to být nešťastný. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždycky si pamatuj - ŽIVOT JDE DÁL!
Když miluješ málo, ublížíš tomu druhému.Když miluješ hodně, ublížíš sobě.Když milujete oba stejně a upřímně, je to moc dokonalé na to, aby to vydrželo.....

želva

3. listopadu 2008 v 17:37
Velmi hojnou želvou v jižní Kanadě a v USA je želva karolínská,asi 20cm dlouhá.Má poměrně vysoký krunýř s tupou hranou a hnědé až černohnědé zbarvení,se žlutými nepravidelnými skvrnami a proužky.Hlava a nohy jsou žluté skvrnité.Oční duhovka je u samců červená,a u samic šedá.Spodní pancíř je rozdělen na dvě části.Želva Karolínská žije na rozdíl od svých příbuzných většinou na souši.Na jaře,krátce po zimním spánku,se páruje.V červnu nebo v červenci,na jihu o měsíc dřív,klade samice do decimetrového dolíku 4 až 5 vajec.Mláďata se líhnou v září nebo v říjnu,ale některé vejce i přezimuje a mláďata se líhnou zjara příštího roku.Tyto želvy žerou jak potravu rostlinnou,tak i živočišnou.Rádi pojídají i houby a lesní plody.Často se zdržují v bažinách nablízku hnízd bukačů nebo volavek a živí se tam zbytky ryb,které vypadnou z ptačích hnízd. Dalších pět druhů rodu Terrapene obývá Mexiko a jih USA.


Hot

3. listopadu 2008 v 17:21
Hot to je suprová písnička že??

avrilka

1. listopadu 2008 v 19:18

video

1. listopadu 2008 v 19:16

Tola

1. listopadu 2008 v 18:59

Blog 27

1. listopadu 2008 v 18:57

Avril

1. listopadu 2008 v 18:07 | ja

aVRIL ŽIVOTOPIS
Povolání: zpěvačka, herečka
Věk: 23
Datum narození: 27. 9. 1984
Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
Znamení: Váhy

Životopis

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...